Plac zabaw w Barszczewie prawie gotowy

Plac zabaw znajdując się za Przedszkolem Samorządowym w Barszczewie, który w ostatnim czasie był przebudowywany jest już prawie gotowy. Dotychczas znajdowały się tam dwa place zabaw: jeden przedszkolny, który był ogrodzony drewnianym płotem oraz drugi ogólnodostępny, który był za boiskiem, na tym terenie znajdowała się również plenerowa siłownia. 

Teraz wszystkie urządzenia z obu placów zabaw zostały przeniesione bliżej przedszkola, pojawiły się też nowe atrakcje dla dzieci. Plenerowa siłownia również zmieniła swoje miejsce. Teren placu zabaw jest aktualnie w trakcie budowy ogrodzenia, którego nie ma jeszcze na zdjęciach. 

Jaka teraz będzie dostępność placu zabaw dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola zapytaliśmy Urząd Miejski w Choroszczy:

1. Czy „nowy” plac zabaw mieszczący się za budynkiem Przedszkola Samorządowego w Barszczewie jest ogólnodostępny?

2. Jeśli tak to czy inne dzieci (oprócz przedszkolaków z Barszczewa) mogą z niego korzystać przez cały dzień czy w określonych godzinach, np. po zamknięciu przedszkola?

Niestety odpowiedzi ze strony Urzędu Miejskiego w Choroszczy się nie doczekaliśmy. Jeśli ją otrzymamy uzupełnimy tekst.

—–

Aktualizacja: Urząd Miejski w Choroszczy w dniu 7 września odpowiedział nam że plac zabaw będzie ogólnodostępny. Jest to super informacja dla dzieci z Barszczewa i okolic. 

Dodaj komentarz