PIKnik z okazji Dnia Dziecka

Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki zaprasza na PIKnik z okazji Dnia Dziecka. PIKnik odbędzie się w piątek, 2 czerwca 2023 roku, od 14:00 do 20:00 na terenie przy białostockich Spodkach (ul. św. Rocha). Na przybyłych będą czekały liczne darmowe atrakcje: animacje dla dzieci, kącik zabaw artystycznych, dmuchańce, pokazy baniek mydlanych oraz wiele gier i konkursów.

W godzinach 16:00-19:00 będzie możliwość skosztowania lodów, popcornu i waty cukrowej za darmo. Na scenie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone, a o 19:00 usłyszymy Małe TGD.

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy, który wykonuje muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Dzieci wokalista pokazują, że mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób. Ich debiutancki album „Góry do góry” ukazał się w 2017 roku, a drugi album pt. „Wyspa skarbów” został wydany pod koniec 2019 roku. Album „Wyspa skarbów” był nominowany do FRYDERYKA w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Trzeci album zespołu Małe TGD „Online” powstał w trudnym okresie pandemii i porusza tematy radzenia sobie z emocjami oraz codziennymi obowiązkami.

graf. Podlaski Instytut Kultury

Dodaj komentarz