Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna – trwają zapisy

W sobotę 6 maja o godzinie 9.30 z naszej choroszczańskiej parafii kolejny raz wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej wędrówki wszystkich mężczyzn, młodzieńców i chłopców. To wyjątkowa okazja, by przeżyć niezapomniane chwile i spotkać wielu wspaniałych ludzi.

Niektórzy pielgrzymują wspólnie z trzema pokoleniami – dziadkiem, synem i wnukiem. To wyjątkowy czas, by zacieśnić więzi rodzinne i wyruszyć w duchowej podróży.

Trasa pielgrzymki ma długość 21 km i prowadzi przez malownicze krajobrazy, omijając wszystkie ruchliwe drogi i prowadząc traktem pieszym przez łąki i lasy. Z Choroszczy pielgrzymi udadzą się przez Żółtki na przeprawę łodziami przez rzekę Supraśl, a następnie pośród łąk i pól, by w Podgorzałkach dołączyć do grup białostockich. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie Uroczysta Msza Święta w Krypnie o godzinie 18.00.

Koszt znaczka pielgrzymkowego wynosi 7 złotych, a opłata za miejsce w autokarze powrotnym to 20 złotych. Zapisy trwają w kancelarii parafialnej.

Fot. Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana M.

Dodaj komentarz