Pielgrzymka Różowerstocka 2022 – trwają zapisy!

W dniach 18-19 czerwca 2022 r. (sobota-niedziela) odbędzie się Rowerowa Pielgrzymka Różanostocka. Rowerowi pielgrzymi wyruszą z Białegostoku o 7 rano by pokonać dystans niemal 74 kilometrów. Zwieńczeniem drogi będzie Eucharystia i Apel Jasnogórski w Sanktuarium w Różanymstoku. Kolejnego dnia pielgrzymi wrócą do Białegostoku inną drogą pokonując dystans ponad 75 kilometrów. Przez dwa dni trasa będzie wiodła przez takie miejscowości jak Wasilków, Czarna Wieś Kościelna, Łosiniec, Janów, Majewo, Reszkowce, Stara Kamionka, Sokółka, Kopna Góra, Supraśl. Zakończenie jest planowane na godzinę 19:00 w niedzielę.

Koszt udziału w pielgrzymce wynosi 130 złotych. W tej cenie pielgrzym ma zapewnione: nocleg, wyżywienie, wodę do picia, transport bagaży, podstawowe środki medyczne, obsługę techniczną oraz pamiątki. Ponadto z funduszu pielgrzymkowego opłacane są materiały promocyjne i prezenty dla gospodarzy u których obędą się postoje.

Aby wziąć udział w pielgrzymce należy zapisać się przez specjalny formularz umieszczony na stronie organizatora o wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł lub całość 130 zł na konto: Krzysztof Maliszewski 69 1140 2004 0000 3102 7415 4828 z dopiskiem „RPR2022”. Pielgrzymi, którzy wpłacą jedynie zaliczkę pozostałą kwotę będą mogli uiścić w Biurze Obsługi Pielgrzyma (plebania parafii pw. św. Anny w Białymstoku, ul. Kaczorowskiego 5) w dnu pielgrzymki podczas rejestracji.

Organizatorem pielgrzymki jest ks. Krzysztof Maliszewski z portalu rekoakcje.pl – młodzieżowego portalu rekolekcyjnego. Szczegółowy program, regulamin oraz niezbędne informacje znajdują się na stronie organizatora (tutaj).

na podstawie mat. organizatora, fot. poglądowe Katedra w Sienie (Włochy)

Dodaj komentarz