Piaskownica na bulwarach znów działa

Dobra wiadomość dla osób korzystających z placu zabaw na choroszczańskich bulwarach. W piaskownicy pojawił się piasek. Można już w pełni korzystać z urządzeń przeznaczonych do zabawy. Coraz dłuższe dni i ładna poda sprzyjają aktywnościom na świeżym powietrzu. Wiele osób, głównie dzieci oraz rodziców spędza czas na choroszczańskich bulwarach, które cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Choroszczy.

O braku piasku poinformowali nas mieszkańcy w dniu 5 czerwca 2023 roku, którzy poprosili o przekazanie informacji do zarządcy obiektu. Prośbę przekazaliśmy do Gminy Choroszcz. O załatwienie tej sprawy zabiegał też Radny Rady Miejskiej Piotr Waczyński podczas Sesji w dniu 7 czerwca 2023. Do dnia 20 czerwca 2023 roku nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od zarządcy obiektu, a piasek wciąż się nie pojawił. Wówczas opublikowaliśmy artykuł (możecie przeczytać go tutaj) i wysyłaliśmy pytania kiedy piasek zostanie uzupełniony. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy do dziś. Cieszymy się, że mimo to piasek pojawił i mogą z niego korzystać dzieci bawiące się na choroszczańskich bulwarach.

Zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu i korzystania z dostępnych urządzeń na terenie naszej gminy.

Zachęcamy też do aktywnego włączania się w życie naszej Gminy i zgłaszanie problemów do Radnych oraz magistratu. Możecie się również zgłaszać do nas, z chęcią pomożemy jeśli będą ku temu możliwości.

Dodaj komentarz