O Horyzontach na antenie Twojej Telewizji Regionalnej

Mieszkańców naszej gminy, którzy mają dostęp do Twojej Telewizji Regionalnej zapraszamy do oglądania tego kanału. Do wtorku 3 stycznia 2023 roku na antenie emitowany jest materiał o naszym Portalu. Przedstawiciele redakcji – Wojciech Jastrzębski oraz Przemek Waczyński opowiadają jak powstały Horyzonty Choroszczy, o tym jak ważna jest rola niezależnych mediów w małych ojczyznach oraz o tym, jak na co dzień tworzony jest portal Mieszkańców i Mieszkanek Gminy Choroszcz – Horyzonty Choroszczy.

Dziękujemy Redakcji Twojej Telewizji Regionalnej za zaproszenie do studia i przygotowanie materiału. Zachęcamy Was do oglądania tej telewizji, przedstawiane są w niej programy dotyczące życia mieszkańców Choroszczy, Wasilkowa i Sokółki oraz wielu ciekawych tematów z naszego regionu.

Twoja Telewizja Regionalna została założona i jest prowadzona przez firmę TVK-NET Chamerlińscy sp.j., która działa na rynku telekomunikacyjnym (nr ew. UKE 8011) od 1995 roku. Zajmuje się dostarczaniem do mieszkańców Sokółki, Choroszczy, Wasilkowa sygnału telewizyjnego, internetowego i telefonicznego. Więcej o Twojej Telewizji Regionalnej znajdziecie na ich stronie internetowej (tutaj).

Dodaj komentarz