Niedziela z Horyzontami: Turniej Beach Soccera i atrakcje dla dzieci!

W niedzielę 10 lipca zapraszamy nad Kominowe Bajoro. Wraz ze Stowarzyszeniem Lambada Choroszcz organizujemy Turniej Beach Soccera, do które zgłosiło się 5 drużyn: Poturbowani Weekendem, FC Zastawie, Lambada Choroszcz, Izbiszcze i Chłopaki z 15. Drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, a najlepszą trójkę czekają puchary i medale – zostanie też wybrany najlepszy zawodnik. Zachęcamy więc do kibicowania zawodnikom i zobaczenia na żywo tej odmiany piłki nożnej. Turniej startuje o godzinie 9:30. 

W przerwie pomiędzy meczami pokazowe spotkanie rozegrają dziewczęta z Akademii Lambada Girls – będzie można porozmawiać z trenerami i zapisać się do Akademii. 

Gdy zawodnicy będą grali na piasku, piasek też będzie czekał na dzieci. 15 najmłodszych Pracownia Artystyczna Dobry Czas zaprasza na kreatywne warsztaty budowania wieloformatowych budowli z piasku – na uczestników warsztatów także czekają medale. Początek warsztatów o godzinie 10:00

Dziękujemy w tym miejscu sponsorom: Panom Adamowi Masłowskiemu (sklep PLUS), Leszkowi Rajczukowi (sklep CHORTEN), Pawłowi Sokołowi (FALCON ENERGY) i Piotrowi Nartowiczowi (AMBASADA SNU). 

REGULAMIN TURNIEJU
ZGODA RODZICA/OPIEKUNA

Harmonogram gier:

9:30 FC Zastawie – Chłopaki z 15 
9:50 Lambada Choroszcz – Izbiszcze
10:10 Poturbowani Weekendem – Chłopaki z 15
10:30 FC Zastawie – Lambada Choroszcz
10:50 Poturbowani Weekendem – Izbiszcze
11:10 Chłopaki z 15 – Lambada Choroszcz
11:30 Izbiszcze – FC Zastawie
11:50 Poturbowani Weekendem – Lambada Choroszcz
12:10 Izbiszcze – Chłopaki z 15
12:30 Poturbowani Weekendem – FC Zastawie

Dodaj komentarz