Narew wygrywa z Magnatem

Po porażce w 1 kolejce Narew Choroszcz wygrała w drugim meczu nowego sezonu A-klasy. W meczu rozegranym na Stadionie Miejskim w Choroszczy zawodnicy trenera Marcina Strzelińskiego pokonali 2-1 po golach Tomasz Sawickiego i Rafał Żero Magnata Juchnowiec Kościelny. Pojedynek ten miał dodatkowy smaczek, bowiem w drużynie z Juchnowca wystąpiło wielu zawodników z Choroszczy lub z przeszłością w Narwi Choroszcz: Mariusz Daniluk, bracia Garbowscy (Mateusz i Jakub), Adrian Lewkowicz, Damian Mojsak, Piotr Sokólski i Jakub Szumkowski.

2 kolejka, sobota 10 września:
Narew Choroszcz – Magnat Juchnowiec Kościelny 2-1 (2-0)

Skład: Rafał Dołęgowski – Maciej Bokun (’87 Kacper Jaroszewicz) Paweł Chańko, Rafał Lenczewski (k), Łukasz Perko, Adrian Perkowski (’75 Jakub Ciborowski), Tomasz Sawicki, Krystian Sokół, Mateusz Szymaniuk, Łukasz Wirżyński, Rafał Żero (’65 Bartłomiej Silwonik) 

W trzeciej serii gier kolejce Narew Choroszcz zagra na wyjeździe z Pasją Kleosin, która w jedynym rozegranym meczu pokonała 2-1 Magnata Juchnowiec Kościelny.  Mecz rozpocznie się w sobotę 17 września o godz. 18:00.

3 kolejka, sobota 17 września:
18:00 Pasja Kleosin – Narew Choroszcz /Stadion w Juchnowcu/

fot. poglądowe 2021

Dodaj komentarz