Narew remisuje z Supraślanką

W miniony weekend Narew Choroszcz mierzyła się wyjazdowym spotkaniu A-klasy z sąsiadem z tabeli czyli Supraślanką Supraśl. Okazja do poprawy miejsca w tabeli była dobra, bo w meczu na szczycie w tej kolejce mierzyła się również Turośnianka, która grała z Koroną Dobrzyniewo Duże. W tym meczu wygrała drużyna z Turośni Kościelnej. Zawodnicy Narwi nie wykorzystali jednak tego wyniku gdyż zremisowali z drużyną z Supraśla 1-1. Supraślanka objęła prowadzenie w 21 minucie, po golu Pawła Sokoła – byłego prezesa i zawodnika Narwi Choroszcz. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Paweł Chańko w 63 minucie. 

Skład: Rafał Dołęgowski – Wojciech Brzeziński, Paweł Chańko (1 br), Marek Garbowski (’50 Jakub Gulc), Marcin Krysztopik, Kacper Kużel, Rafał Lenczewski (k), Grzegorz Pieczywek (’50 Tomasz Szestowicki), Bartłomiej Silwonik, Krystian Sokół (’50 Kacper Tarnowski), Łukasz Wirżyński

Narew w dalszym ciągu zajmuje 4 miejsce w tabeli ale strata do liderującej Turośnianki wzrosła już do 8 punktów. Sprawa awansu wydaje się być już zamknięta gdyż awans do Klasy Okręgowej uzyska tylko jedna drużyna ale trzeba jeszcze powalczyć o zakończenie rozgrywek na podium. 

Wyniki rundy wiosennej:
12 kolejka: Włókniarz Białystok (w) 4-1
13 kolejka: Magnat Juchnowiec Kościelny (w) 1-0
14 kolejka: Pasja Kleosin (d) 1-1
15 kolejka: pauza
16 kolejka: Supraślanka Supraśl (w) 1-1

Dodaj komentarz