Narew Choroszcz: remis z Pasją

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach rozpoczynających rundę wiosenną podlaskiej A-klasy Narew Choroszcz zmierzyła się na Stadionie Miejskim w Choroszczy z niżej notowaną w tabeli Pasją Kleosin. Jako pierwsi bramkę strzelili rywale w 16 minucie spotkania, po zmianie stron Narew stać było jedynie na doprowadzenie do remisu po golu z rzutu karnego w 50 minucie, który wykonał Paweł Chańko. 

W 14-stej kolejce pauzowała liderująca Turośnianka Turośń Kościelna, co wykorzystały Korona Dobrzyniewo i Supraślanka Supraśl, która przesunęła się na pozycję lidera. Narew Choroszcz w dalszym ciągu zajmuje 4 miejsce w tabeli ale strata puntów może być kosztowna w walce o awans do Ligi Okręgowej gdyż awans uzyska tylko jedna drużyna. 

Skład: Rafał Dołęgowski –  Paweł Chańko (1 br), Marek Garbowski (’78 Łukasz Perko), Jakub Gulc (’46 Robert Krysztopik), Marcin Krysztopik, Kacper Kużel, Rafał Lenczewski (k), Grzegorz Pieczywek (’85 Antoni Macutkiewicz), Tomasz Szestowicki (’78 Kacper Mieczkowski), Kacper Tarnowski (’46 Konrad Wszeborowski)

W najbliższej kolejce, która zostanie rozegrana w weekend 29-30 kwietnia Narew Choroszcz pauzuje i fioletowi do gry wrócą 6 maja. 

Wyniki rundy wiosennej:
12 kolejka: Włókniarz Białystok (w) 4-1
13 kolejka: Magnat Juchnowiec Kościelny (w) 1-0
14 kolejka: Pasja Kleosin (d) 1-1

Dodaj komentarz