Narew Choroszcz odpadła z Pucharu Polski

W sobotnie popołudnie Narew Choroszcz podejmowała Turośniankę Turośń Kościelna w ramach Rundy Wstępnej Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Faworytem wydawała się być drużyna gości, która w poprzednim sezonie A-klasy dwukrotnie wygrała z Narwią 3-1 ale „fioletowi” postawili trudne warunki. Kibice zgromadzenia na trybunie Stadionu Miejskiego w Choroszczy nie zobaczyli jednak bramek, sytuacji bramkowych również było jak na lekarstwo. Było za to dużo walki, w efekcie trzech zawodników nie ukończyło meczu z powodu czerwonych kartek (dwie w Narwi, jedna w Turośniance). Regulaminowy czas i dogrywka nie przyniosły rozstrzygnięcia, więc o awansie do kolejnej rundy zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywała drużyna gości. Teraz Narew czeka dwutygodniowa przerwa i zawodnicy trenera Marcina Strzelińskiego do gry powrócą 3 września kiedy rozpoczną się rozgrywki A-klasy.

Skład: Rafał Dołęgowski – Kacper Kużel, Rafał Lenczewski (kpt) 🟨, Adrian Perkowski (’46 Tomasz Sawicki), Bartłomiej Siłownik 🟨, Rafał Żero (’90 Kacper Jaroszewicz) , Łukasz Wirżyński 🟨 🟨 🟥, Norbert Wiński, Grzegorz Pieczywek 🟨, (’112 Łukasz Perko 🟥), Paweł Chańko 🟨, Krystian Sokół. 

 

Seria rzutów karnych, na nagraniu brak pierwszego trafienia Turośnianki.

A już w piątek na naszych łamach wywiad z prezesem klubu Narew Choroszcz Krzysztofem Grygiem oraz z trenerem drużyny seniorów Marcinem Strzelińskim.

Dodaj komentarz