Misja

Horyzonty Choroszczy to portal stworzony przez osoby, które pragną działać na rzecz Choroszczy. Horyzonty Choroszczy to portal, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego. Portal oparty o dziennikarstwo społeczne mieszkańców. Portal, w którym będą poruszane sprawy ważne dla wszystkich bez wyjątku. Portal który buduje świadomość obywatelską i pozwala mieszkańcom na jak najlepszy dostęp do informacji dotyczących ich domu jakim jest gmina Choroszcz.

To portal, który pozwoli zwykłym mieszkańcom dowiedzieć się i zrozumieć co dzieje się w gminie, na co są wydawane publiczne pieniądze oraz o tym jaki mogą mieć realny wpływ na tworzenie tego miasta. To portal, który będzie stał na straży przejrzystości i transparentności działań choroszczańskich instytucji i ludzi decydujących o naszej gminie. To portal tworzony przez mieszkańców dla mieszkańców.

Jeżeli myślą Państwo podobnie i czują, że w naszej gminie potrzebne jest takie medium, to zapraszamy Was do współtworzenia tego portalu. Można to robić stale współpracując w roli np. redaktora czy fotografa. Można również wspierać nasze działania poprzez przysyłanie tematów do podjęcia, udostępnianie i komentowanie postów oraz informowania o poruszanych przez nas tematach w codziennych rozmach z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. 

Można dołączyć do Horyzontów Choroszczy i razem działać na rzecz naszej gminy. Zapraszamy!