Mikołaj z Rovaniemi odwiedzi Choroszcz!

Coraz bliżej święta, a w tym okresie coraz bardziej zapracowany jest Mikołaj. Już niedługo wyruszy ze swego domu w Rovaniemi i zawita na Podlasie. Tak jak w ostatnich latach pojawi się w tym regionie na zaproszenie Konsulatu Honorowego Finlandii w Białymstoku. Tym razem możliwość spotkania z prawdziwym Mikołajem będzie też w sklepach Chorten.

Jest nam niezwykle miło, że tak szanowny gość odwiedzi nasze sklepy partnerskie. Mam nadzieję, że będzie to niezapomniane spotkanie i sprawi ono wiele radości nie tylko najmłodszym – mówi Sylwia Władyko, wiceprezes Grupy Chorten.

Skoro Mikołaj się pojawi dzięki Grupie Chorten to Mikołaja nie może zabraknąć również w Choroszczy, skąd rozpoczęła się ekspansja sklepów tej sieci. 

–> Można napisać list i przekazać Mikołajowi
–> Będzie można zrobić zdjęcie z Mikołajem

Spotkanie w Choroszczy będzie 7 grudnia o godz. 13 w w sklepie Chorten Bis (Powstania Styczniowego 12), następnie Mikołaj uda się do Dobrzyniewa (14:15, Chorten MW), do Białegostoku (15:30, Chorten Hossa) i do Zaścianek (16:45, Delikatesy przy Baranowickiej)

Zachęcamy do napisania listu do Mikołaja i przyniesienia go na spotkanie. Mikołajowi będzie bardzo miło i na pewno odwdzięczy się słodkim upominkiem nim ruszy w dalszą trasę o świecie. Mamy nadzieję, że będzie to świetna atrakcja dla dzieci naszych klientów – mówi Monika Kosz-Koszewska, dyrektor marketingu Grupy Chorten.

Źródło i zdjęcie: Chorten

Dodaj komentarz