Miesiąc z Horyzontami

Minął właśnie miesiąc działania Horyzontów Choroszczy, chcielibyśmy w tym miejscu podziękować Wam za liczne odwiedziny strony internetowej oraz strony na portalu Facebook – są to liczby, które są dla nas miłą niespodzianką. Od początku działalności „Ho Cho” opublikowaliśmy 102 artykuły, stronę www odwiedziło 2344 unikatowych czytelników, a nasz profil na FB lubią 1085 osoby (1152 obserwujących). Jest to dla nas wielka motywacja do dalszego działania, staramy się poruszać tematy ważne dla Was mieszkańców, choć czasem niektórym osobom mogą wydawać się kontrowersyjne – tak też będzie dalej!

By udostępniać Wam ciekawe i ważne dla społeczności tematy potrzebujemy dostępu do informacji, które choć są publiczne nie zawsze są nam udostępniane. Niestety nie jest to łatwe. Do Urzędu Miejskiego w Choroszczy oraz instytucji mu podległych wysłaliśmy przez ten czas 10 zapytań, uzyskaliśmy 4 odpowiedzi – niestety nie w tych najważniejszych dla Was kwestiach.

Wiele treści było przez nas przygotowanych po sygnałach od Was czytelników – jest to dla nas ważne, że zwracacie się do nas z prośbą o pomoc czy z prośbą o wyjaśnienie pewnych kwestii. Róbcie to dalej! Możemy to robić w Waszym imieniu ale równocześnie zapraszamy do szerszego włączenia się w działalność Horyzontów Choroszczy.

Możecie stać się naszą częścią, możecie sami przygotowywać materiały, które opublikujemy na naszych łamach. Prosimy też o nadsyłanie np. zdjęć jakiś ciekawych lub ważnych rzeczy. Każdy ma przecież przy sobie aparat! Jest to projekt obywatelski, więc zapraszamy Was serdecznie.

Zachęcamy również do „lajkowania” na Facebooku, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach (również tymi krytycznymi), udostępniania publikowanych treści aby informacje docierały do jak największej liczby osób.

Horyzonty Choroszczy to jest projekt dla Was, mieszkańców całej naszej wspaniałej Gminy Choroszcz!

Dodaj komentarz