Magdalena Garbowska – witamy w redakcji!

Do naszej redakcji dołącza Magdalena Garbowska – przyszła prawniczka, mieszkanka Choroszczy. W Horyzontach będzie się zajmować tematyką prawną. Jej artykuły, będą wykładnią na temat różnych przepisów i ustaw, czyli najprościej mówiąc będą tłumaczyć język ustaw na polski. Już niebawem rozpocznie nowy cykl, który przybliży Wam czym jest samorząd, jakie są jego obowiązki i prawa wobec obywateli. Szczegóły wkrótce.

Witamy w zespole Horyzontów! Wiemy, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści dla czytelników! Dziękujemy również Wszystkim Wam, którzy wspieracie nasz portal, bardzo to nam ułatwia pracę.

Horyzonty Choroszczy to portal stworzony przez osoby, które pragną działać na rzecz Choroszczy. Horyzonty Choroszczy to portal, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego. Portal oparty o dziennikarstwo społeczne mieszkańców. Portal, w którym będą poruszane sprawy ważne dla wszystkich bez wyjątku. Portal który buduje świadomość obywatelską i pozwala mieszkańcom na jak najlepszy dostęp do informacji dotyczących ich domu jakim jest gmina Choroszcz. Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu w roli np. redaktora czy fotografa. Wszystkim wystarczy miejsca…

Dodaj komentarz