Lisy grają ostatni mecz w Złotorii

Jutro, w niedzielę 22 maja baseballowa drużyna Listy Białystok, która swoje domowe mecze w ramach Bałtyckiej Ligi Baseballu rozgrywa na boisku Szkoły Podstawowej w Złotorii rozegra ostatni dwumecz „domowy” – jest to więc znakomita okazja po raz ostatni w tym sezonie zobaczyć tą dyscyplinę sportu!

Tym razem rywalem Lisów będzie drużyna Piratów Władysławowo. Piraci to bardzo uznana marka. Drużyna, która istnieje od 2002 roku, w przeszłości grała w Ekstralidze, kilkukrotnie wgrywała 1 Ligę, a w Bałtyckiej Lidze Baseballu co sezon uznawana jest za jednego z faworytów tych rozgrywek. Nie inaczej jest w tym sezonie. Piraci obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli BLB, mając tyle samo punktów co liderzy- Demony Miejska Górka. W tym sezonie Lisy grały już z Piratami, i we Władysławowie przegrali 0:10 i, w dramatycznych okolicznościach 11:12.

Tym razem to lisy będą gospodarzem dwumeczu i wcale nie stoją na straconej pozycji. Ostatnie mecze pokazały, że drużyna z Białegostoku jest w dużym gazie i może ugryźć każdego faworyta.

Serdecznie zapraszamy na boisko Szkoły Podstawowej w Złotorii (22.05.2022). Startujemy o 10:30!

Dodaj komentarz