Podlaska chata może być zestawem Lego – trwa głosowanie


Trwa konkurs Lego Ideas. Nagrodą w nim jest wprowadzenie do produkcji masowej projektu wybranego przez internautów. Jednym ze zgłoszonych projektów jest „Dom z Krainy Otwartych Okiennic”, który przygotował Łukasz Więcek – współpracujący od 2019 roku z choroszczańskim ośrodkiem kultury instruktor tańca oraz zajęć Lego Przygoda. Projekt został zrealizowany przy współpracy z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną. By projekt mógł zostać wprowadzony do masowej produkcji musi uzyskać 10 000 głosów.

Głos na projekt Łukasza Więcka można oddać rejestrując się na stronie konkursu. Szczegółowy opis oraz miejsce do oddania głosu znajdują się tutaj. Zachęcamy do głosowania na ten projekt.

Dom, który zbudował projektant ma otwierany dach, przez który można zobaczyć, jak wygląda w środku, z zewnątrz na domu i okiennicach znajdują się niebiesko-białe detale. Wokół domu znajdują się studnie, beczka z wodą, starodrzew z karmnikiem, ławka oraz ogrodzenie. Znajdują się w nim też dwie minifigurki pary artystów i dwa pieski, które cieszą się urokami wiejskiego życia. Projekt jest niesamowitą promocją Podlasia.

Łukasz Więcek – to instruktor tańca, właściciel szkoły Strefa Tańca. . Przez wiele lat uczestniczył w licznych projektach tanecznych m.in. występował w spektaklach, pokazach, teledyskach i na koncertach. Od 2019 roku prowadzi zajęcia tańca nowoczesnego w Choroszczy. Jest też autorem profilu Instagramowego Lukas Data, który poświęcony jest klockom lego. Profil obserwuje ponad 60 tysięcy osób. W 2020 roku Łukasz Więcek został uczestnikiem programu telewizyjnego Lego Masters, gdzie w duecie z artystą Bas Tajpanem zdobyli tytuł vice mistrzów. Od wiosny 2021 roku w Choroszczy prowadzi również zajęcia Lego Przygoda.

Fot. Lego Ideas

Więcej zdjęć tutaj.

Dodaj komentarz