Lambada Choroszcz Mistrzyniami Województwa w Futsalu!

W niedzielę 26 listopada w Zabłudowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Podlasia w Futsalu Dziewcząt U-13 i U-15 organizowane przez Podlaski ZPN. Lambada Choroszcz wystawiła drużynę w tej młodszej kategorii wiekowej. 

W fazie grupowej Lambada Girls wygrały 2-0 z Ekosportem Białystok i 6-0 z MOSiR Łomża i pewnie awansowały do finału gdzie spotkały się z Włókniarzem Białystok, który wygrał drugą grupę. W wielkim finale Lambada Girls wygrały z Włókniarzem 1-0 i zostały Mistrzyniami Podlasia U-13. 

Dziewczyny strzeliły łącznie 9 bramek i nie straciły żadnej. Gratulujemy super meczów i zaangażowania. Widać, że gra w piłkę sprawia Wam dużo frajdy i daje uśmiech oraz satysfakcję. BRAWO!

Skład: Kamila Okruszko – Hanna Krysiewicz, Wiktoria Ambroziak, Laura Siemieniuk, Oliwia Chowańska, Marina Malinowska, Zofia Rogowska, Milena Garbowska, Pola Kaszuba


W najbliższą sobotę 2 listopada w identycznym turnieju rangi Młodzieżowych Mistrzostw Podlasia w Futsalu Chłopców. Turniej odbędzie się na hali w Choroszczy (w godzinach 8-15). W młodszej kategorii U-15 chłopcy Narew Choroszcz w grupie B zagrają z drużynami: Progres Białystok i Hetman Tykocin, a młodsi w kategorii U-13 zagrają z: Warmią Grajewo i Turem Bielsk Podlaski. Trzymamy kciuki i powodzenia! Dołączcie do złotych medalistek z Lambady Choroszcz! 

Dodaj komentarz