Kosze na śmieci

W marcu tego roku zaprosiliśmy Was do wskazania miejsc gdzie powinny się pojawić nowe pojemniki na śmieci, w kwietniu pismo z Waszymi wskazaniami lokalizacji przekazaliśmy do Urzędu Miejskiego w Choroszczy, a także do Spółdzielni Mieszkaniowej w Choroszczy. 

Jedną z wielokrotnie wskazywanych przez Was lokalizacji była ulica Sportowa w Choroszczy – Urząd Miejski w Choroszczy przychylił się do Waszej prośby i pojawiły się tam pojemniki. Dzisiaj do nas napisaliście, że te pojemniki nie są opróżniane regularnie i wokół nich znajduje się dużo śmieci, które po dużych wiatrach są rozganiane po okolicy. „Szybka rundka” po mieście i pozostałe pojemniki znajdujące się w Choroszczy wydają się być opróżniane regularnie, a te na ulicy Sportowej są rzeczywiście pełne. 

Przesłaliśmy więc dzisiaj Waszą prośbę do Urzędu Miejskiego w Choroszczy. Mamy nadzieję, że teraz w szczególności gdy jest bardzo gorąco i pogoda sprzyja spacerom pojemniki będą opróżniane częściej. 

W tym miejscu prosimy też mieszkańców aby bardziej dbali o naszą małą ojczyznę i nie śmiecili, kosze pomagają w utrzymaniu porządku ale nigdy nie zastąpią dobrego wychowania. 

Jeśli znacie miejsce, w których jeszcze powinny pojawić się nowe kosze na śmieci dajcie znać – przekażemy wskazane lokalizacje w odpowiednie miejsce. 

Dodaj komentarz