Konkurs na najładniejszą iluminację świąteczną

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. O tym, że ten wyjątkowy okres w roku cały czas trwa przypominają nam m.in. choinki czy różnego rodzaju świąteczne ozdoby.

Świąteczne dekoracje już zdobią nasze miejscowości, więc na prośbę naszego czytelnika, który zgłosił się do nas w tej sprawie proponujemy Wam mały konkurs, w którym wybierzemy najlepsze świąteczne dekorację domu i ogrodu. Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia. AKTUALIZACJA: przedłużamy termin zgłoszeń i czekamy na nie do 24 grudnia! 

Nagrodą będzie tytuł najładniejszej dekoracji świątecznej oraz dyplom/puchar. Jeśli ktoś chce zasponsorować nagrody oczywiście zapraszamy do współpracy! 

Aktualizacja 27.12.: niestety nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń, a mieliśmy przygotowane fajne nagrody od sponsora w postaci voucherów na zakupy w salonie oświetleniowym. Szkoda bo wieczorową porą na terenie Choroszczy i gminy było widać naprawdę fajne świetlne dekoracje domów i ogrodów. 


Celem konkursu jest:

 1. wyłonienie najładniejszej bożonarodzeniowej dekoracji posesji.
 2. promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, podkreślających urok Świąt Bożego Narodzenia i okresu noworocznego.
 3. wyłonienie laureatów konkursu.

Warunki uczestnictwa:

 1. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
 2. Uczestnikami konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Gminy Choroszcz
 3. Uczestnik konkursu posiada prawo do dysponowania posesją zgłaszaną do konkursu lub posiada zgodę właściciela nieruchomości na zgłoszenie jej do konkursu.
 4. Jeden Uczestnik konkursu może zgłosić jedną posesję.
 5. Przystępując do konkursu, Uczestnik akceptuje regulamin, zobowiązuje się do jego przestrzegania określonych w nim zasad oraz potwierdza, że spełnia wszystkie warunki określone niniejszym regulaminem.
 6. Warunkiem uczestnictwa jest ponadto zagwarantowanie zachowania dekoracji świątecznej posesji w charakterze niezmienionym co najmniej do dnia 24 grudnia 2023 roku.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane:

 • drogą elektroniczną redakcja@horyzontychoroszczy.pl do dnia 17 grudnia 2023 roku TERMIN PRZEDŁUŻAMY DO 24 GRUDNIA! 
 • zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie iluminacji, skan wypełnionej karty zgłoszeniowej.

Sposób wyłonienia zwycięzcy:

 • najładniejszą iluminację wyłonicie Wy, nasi czytelnicy za pomocą reakcji pod zdjęciami na naszym Facebook’owym profilu
 • w zależności od liczby zgłoszeń głosowanie może zostać podzielone na etapy

Warto abyście podczas głosowania sugerowali się następującymi kryteriami:

 • wystrój świąteczny w obrębie całej posesji,
 • iluminacje świąteczne rozświetlające ogród,
 • iluminacje świąteczne oplatające elewacje budynków,
 • nawiązanie do tradycji świąteczno– noworocznej,
 • walory estetyczne,
 • oryginalność dekoracji i pomysł na ozdobienie posesji,
 • ilość użytych lampek/ nocne oświetlenie.

Do pobrania:

Dodaj komentarz