Koncert z okazji Dni Wasilkowa

W Wasilkowie obchody Dni Miasta rozpoczęły się 19 maja i potrwają do 4 czerwca. Jest to cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych skierowany do mieszkańców gminy Wasilków jak również gmin ościennych. Impreza ma na celu zintegrowanie lokalnej społeczności, podkreślenie podlaskiej kultury, wartości rodzinnych oraz zaproszenie do wspólnego spędzania czasu.

Przewidzianych jest wiele atrakcji dla mieszkańców gminy i gości, którzy odwiedzą Wasilków. Odbędą się zatem występy lokalnych zespołów folklorystycznych, orkiestry dętej, popisy małych artystów z wasilkowskich szkół i przedszkoli w ramach programu „Twoje pięć minut”, „Majówka z Łosiem” oraz wiele działań towarzyszących. 

W sobotę 27 maja odbędzie się koncert gdzie wystąpią:

𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟴:𝟬𝟬 – Faustyna Maciejczuk – artystka będąca zarówno autorką tekstów, jak i kompozycji. Lawiruje między gatunkami z pogranicza muzyki alternatywnej, poszukując własnego artystycznego wyrazu w niezależny sposób.

𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟵:𝟬𝟬- Marcin Siegieńczuk – artysta estradowy, który od ponad dwudziestu pięciu lat działalności sceniczno-wydawniczej nie przestaje zachwycać swoimi koncertami oraz utworami tworzonymi z pasji do muzyki.

𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟮𝟭:𝟬𝟬 – Myslovitz – to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

Źródło: MOAK Wasilków

Dodaj komentarz