Kolorowy AUTentYZM otworzył swoje drzwi

W niedzielę 18 września 2022 roku odbył się dzień otwarty w Ośrodku Mój Kolorowy AUTentYZM. Odwiedzający mogli zobaczyć nowe sale, wziąć udział w warsztatach i zajęciach pod okiem profesjonalnej kadry oraz porozmawiać o oczekiwaniach wobec ośrodka i skonsultować potrzeby. Podczas dnia otwartego było można też wesprzeć Fundację Naszpikowani, która prowadzi nowo powstały ośrodek dla dzieci z zaburzeniami ze spectrum autyzmu.

Ośrodek Mój Kolorowy AUTentYZM powstał w byłej szkole w Rogowie. Pomieszczenia zostały wyremontowane i wyposażone. Do dyspozycji uczestników zajęć są między innymi sale Integracji Sensorycznej, Doświadczania Świata, Logopedyczna, Terapii Zajęciowej oraz pokój do spędzania czasu dla rodziców.

W Ośrodku będą odbywać się terapie: logopedyczna, Integracji Sensorycznej, Umiejętności Społecznych, Socjoterapia, Psychoterapia oraz Terapia Zajęciowa. W zajęciach i konsultacjach mogą wziąć udział również dzieci bez orzeczenia. W ośrodku rodzice mogą liczyć na konsultacje i szkolenia oraz udział w grupie wsparcia dla rodzin dzieci z autyzmem. Ośrodek zacznie swoją pracę 1 października 2022 roku.

Wszelkie informacje o ofercie i działalności ośrodka można uzyskać pod mailem kontakt@naszpikowani.pl oraz dzwoniąc pod numery 690 001 322 oraz 690 001 972. Aktualne informacje na temat działalności znajdują się na stronie Facebook ośrodka.

Dodaj komentarz