Kino Zagadka wróciło do Choroszczy

Wróciło Kino Zagadka. We wtorek 19 lipca 2022 roku o godzinie 16:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy odbędzie się pokaz filmowy dla dzieci z cyklu „Kino Zagadka”. Jest to cykl projekcji filmowych, gdzie tytuł wyświetlanej produkcji nie jest podawany wcześniej. Zamiast tego na plakatach pojawiają się podpowiedzi graficzne lub słowne. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

W najbliższym Kinie Zagadka widzowie będą mogli obejrzeć film opowiadający historię o dorastaniu dwójki przyjaciół, którzy skrywają przed światem pewien sekret.. Akcja filmu rozgrywa się we włoskim nadmorskim miasteczku. Osoby, które chcą poznać tytuł filmu, mogą to zrobić dzwoniąc do organizatora pod numer 725 357 788 lub pisząc na maila kultura@choroszcz.pl. Film jest przeznaczony dla dzieci powyżej 5. roku życia.

Spotkania filmowe Kino Zagadka rozpoczęły się w ubiegłym roku. Trwały od maja do listopada. Podczas nich wyświetlano filmy dla dzieci i dorosłych. Spotkania cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców Choroszczy.

Dodaj komentarz