Kandydatki i kandydaci – zaczynamy prezentację

Zaczynamy prezentację kandydatek i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy, Rady Powiatu Białostockiego oraz na urząd burmistrza Choroszczy. Zaprosiliśmy trzykrotnie (3 lutego, 7 i 15 marca) kandydatki i kandydatów do przesyłania nam informacji, które umieścimy na naszej stronie. Rozpoczynamy od kandydatek i kandydatów do Rady Miejskiej w Choroszczy. Codziennie będziemy prezentować dwa okręgi zaczynając od pierwszego i ostatniego. Umieścimy informacje, które otrzymaliśmy od osób ubiegających się o mandat lub od komitetów. Poniżej prezentujemy spis wszystkich kandydatek i kandydatów do Rady Miejskiej w Chorosczy i Rady Powiatu Białostockiego oraz informacje, kto przysłał nam materiał.

Wybory do Rady Miejskiej w Choroszczy:

Okręg 1

  1. Wojciech Paliwoda (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Jacek Dąbrowski (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg 2

  1. Karol Kopczewski (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Krzysztof Malinowski (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału
  3. Piotr Krajewski (KWW Nasza Choroszcz) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 3

  1. Halina Mroczkowska (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Adam Kamieński (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 4

  1. Magdalena Garbowska (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Jan Czarniecki (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału
  3. Marcin Popławski (KWW Nasza Choroszcz) – nie otrzymaliśmy materiału
  4. Tomasz Kosiński (KWW My Dla Gminy 2024)

Okręg nr 5

  1. Andrzej Śliwoń (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”) 
  2. Robert Zieliński (KWW Roberta Zielińskiego) – nie otrzymaliśmy materiału
  3. Elżbieta Wróblewska (KWW Nasza Choroszcz) – nie otrzymaliśmy materiału
  4. Barbara Walesiuk (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 6

  1. Dariusz Kopczewski (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”) 
  2. Grzegorz Popko (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 7.

     1. Anna Wiszniewska (KWW Nowa Choroszcz Czas na Zmiany)
     2. Ireneusz Jabłoński (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 8

  1. Beata Ostrowiecka (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Robert Chańko (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału
  3. Urszula Jaźwińska (KWW Urszuli Jaźwińskiej) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 9

  1. Adrian Pilis (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Marcin Kościukiewicz (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg 10

  1. Konrad Sidz (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Beata Jeżerys (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 11

  1. Łukasz Borysewicz (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Sylwia Wiśniewska (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 12

     1. Piotr Dojlida (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 13

  1. Anna Oksztulska (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Barbara Aponowicz (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 14

  1. Magdalena Zagórska (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Wojciech Cymbalisty (KWW Nasza Choroszcz) – nie otrzymaliśmy materiału
  3. Andrzej Kościuczyk (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata) – nie otrzymaliśmy materiału
  4. Kamil Sowiński (KWW Urszuli Jaźwińskiej) – nie otrzymaliśmy materiału

Okręg nr 15

  1. Dariusz Śliwonik (KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”)
  2. Marian Kossakowski (KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata – nie otrzymaliśmy materiału

 


Wybory do Rady Powiatu Białostockiego:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

1. ŁADA Rafał – nie otrzymaliśmy materiału

2. KONDZIOR Edyta

3. KOŁODKO Sławomir 

4. CYLWIK Barbara Choroszcz – nie otrzymaliśmy materiału

5. KORONKIEWICZ Wojciech Janusz – nie otrzymaliśmy materiału

6. ŚWIĄTKOWSKA Małgorzata – nie otrzymaliśmy materiału

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. BARGŁOWSKI Krzysztof – nie otrzymaliśmy materiału

2. JASIŃSKI Jacek Choroszcz – nie otrzymaliśmy materiału

3. ŻUKOWSKA-BUBIENKO Elżbieta – nie otrzymaliśmy materiału

4. GOŁĘBIEWSKA Małgorzata – nie otrzymaliśmy materiału

5. MARKOWSKA Edyta – nie otrzymaliśmy materiału

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PERKOWSKI Jan Bolesław – nie otrzymaliśmy materiału

2. BIERYŁO Bożena – nie otrzymaliśmy materiału

3. TOŁOCZKO Anna – nie otrzymaliśmy materiału

4. JURCZAK Robert – nie otrzymaliśmy materiału

5. KULFAN Katarzyna

6. BOGDAN Antoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. MALISZEWSKI Dariusz – nie otrzymaliśmy materiału

2. MALESZYK Magdalena – nie otrzymaliśmy materiału

3. SAWICKI Krzysztof – nie otrzymaliśmy materiału

4. BIELSKI Adrian Karol – nie otrzymaliśmy materiału

5. CZAPLEJEWICZ Lucyna – nie otrzymaliśmy materiału

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE PODLASIE”

1. KONDRACKI Paweł – nie otrzymaliśmy materiału

2. KONICKI Krzysztof – nie otrzymaliśmy materiału

3. MACIUK Katarzyna – nie otrzymaliśmy materiału

4. ŁUKASZUK Patrycja – nie otrzymaliśmy materiału

5. KOWALKO Wojciech Artur – nie otrzymaliśmy materiału

6. URBAN Katarzyna – nie otrzymaliśmy materiału

Wybory na burmistrza Choroszczy:

1. Jastrzębski Wojciech KWW Wojciech Jastrzębski „Choroszcz Nasz Dom”

2. Wardziński Robert KWW Robert Wardziński Rozwój na Lata – nie otrzymaliśmy materiału

Dodaj komentarz