Jutro dziewczęta z Choroszczy rozpoczynają zmagania w ogólnopolskich finałach Pucharu Tymbarku

Już jutro, dwie drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Choroszczy, a w całości złożone z dziewcząt trenujących w klubie Lambada Choroszcz rozpoczną zmagania w ogólnopolskich finałach turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na boiskach Hutnika Warszawa przy ul. Marymockiej 42 odbędzie się faza grupowa (środa) i pucharowa turnieju (czwartek), a mecze finałowe odbędą się w piątek na Stadionie Narodowym.

O dotychczas przebytej przez „SP Choroszcz/Lambada Girls” drodze pisaliśmy wcześniej. Finały powiatowe TUTAJ, finały wojewódzkie TUTAJ i TUTAJ.

Z kim w ogólnopolskich finałach zmierzą się dziewczęta popularnie nazywane w Choroszczy „LAMBADA GIRLS”? Losowanie odbyło się 29 maja i można je było oglądać online na stronie „Piłka dla Wszystkich„. 

Terminarz starszej drużyny U-12 (grupa J):
11:00 SP Komorów (boisko nr 5)
13:00 SP Przodkowo (boisko nr 6)
15:00 SP Bystrzejowice Pierwsze (boisko nr 8 )

Terminarz młodszej drużyny U-10 (grupa B):
10:00 SP Nadarzyn (boisko nr 1)
12:00 PSP Popielów (boisko nr 6)
14:00 SP Zwierzewo (boisko nr 6)

Oprócz dwóch drużyn z Choroszczy województwo podlaskie na ogólnopolskich finałach będą reprezentować drużyny chłopców: SP nr 10 Suwałki (U-10) i ZSP nr 2 Białystok (U-12). Jak fajnie, że Choroszcz jest w takim gronie. 

Dziewczęta – Choroszcz jest z Was dumna! Trzymamy kciuki na finałach. Powodzenia SP Choroszcz! Powodzenia Lambada Girls! 

graf: Weszło Junior

Dodaj komentarz