W niedzielę 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku, po kilkunastu latach nie ma sztabu w Choroszczy ale w naszej miejscowości odbędą się wydarzenia wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. (Pisaliśmy o tym TUTAJ). 

Pierwszym z nich jest coroczny turniej futsalu, który organizuje Jacek Dąbrowski i jego stowarzyszenie LZS Choroszcz. W tym roku w tym charytatywnym turnieju powalczy 17 drużyn, które zostały w drodze losowania podzielone na 4 grupy nazwane W O Ś P. Grupa W: Kruszewo, Monar, Auto Marek, Husaria. Grupa O: Houston Rockets, Dobrzyniówka, Izbiszcze, Prestige Okna i Drzwi, YellowCity Żółtki. Grupa Ś: Falcon Energy, Pro Team, Milsport, Jaga FC. Grupa P: LZS Choroszcz, CF Bojary, Mistrzowie Zawodnicy, Zaczerlany. Turniej odbędzie się na hali Szkoły Podstawowej w Choroszczy i potrwa od godziny 9 do 20. W czasie rozgrywek odbędą się licytacje, m.in. będzie koszulka z podpisami piłkarzami Jagiellonii Białystok.

Drugie wydarzenie odbędzie się nad „Kominowym Bajorem” na które zapraszają morsy z grupy „Mroźne Story”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:30 i w planie są licytacje, pokaz strażaków z OSP Choroszcz, ognisko i poczęstunek. Więcej o licytacjach „Mroźnych Stworów” TUTAJ. Z pewnością nie zabraknie też wspólnego wejścia do wody. 

My oczywiście zachęcamy do udziału w wydarzeniach i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

 

Dodaj komentarz