Horyzonty grają z WOŚP

Nasze zawodowe drogi z Centrum Kultury w Choroszczy, organizatorem gminnego finału WOŚP, rozeszły się jakiś czas temu ale w dobrej sprawie można działać razem! Nasz redaktor naczelny Wojciech Jastrzębski dołączył jako wolontariusz do choroszczańskiego sztabu WOŚP i wraz z redakcją Horyzontów Choroszczy będzie kwestować na terenie gminy Choroszcz. 

Mamy plan odwiedzić wszystkie miejscowości z Gminy Choroszcz. Jeśli więc usłyszycie na drodze muzykę i nasz głos z mikrofonu to będziemy to my. Wtedy wyjdź z domu i wesprzyj WOŚP poprzez wpłaty do naszej puszki, która jest oznaczona szczęśliwym numerem 007! 

Zaczynamy od godziny 8 rano i jedziemy w kierunku następujących miejscowości: Ruszczany, Rogówek, Rogowo, Pańki, Kruszewo, Śliwno, Izbiszcze, Konowały – tutaj będziemy pod kościołem po Mszy Świętej o godzinie 9:00.  Następnie odwiedzimy Kościuki, Zaczerlany, Gajowniki, Mińce, Czaplino, Ogrodniki, Klepacze, Oliszki, Barszczewo, Sienkiewicze, Krupniki, Porosły, Łyski, Jeroniki, Dzikie, Żółtki, Babino i Złotoria – tutaj będziemy pod kościołem po Mszy Świętej o godzinie 11.30. 

Oglądajcie nasze relacje na FB i Instagramie – tam będziemy na bieżąco dawać znać gdzie jesteśmy i dokąd jedziemy!

Dodaj komentarz