Horyzontowy konkurs plastyczny

Wczoraj rozpoczął się nowy rok szkolny, dzieci wróciły do klas, do swoich kolegów i koleżanek. Czas powspominać minione wakacje. Z tej okazji zapraszamy dzieci z klas 0-3 do udziału w konkursie plastycznym „WSPOMNIENIA Z WAKACJI”. 

Do wygrania m.in. vouchery na zakupy w sklepie „ATD artykuły biurowe, szkolne i plastyczne”, który mieści się na parterze w dawnym „Komła Centrum” przy ul. Powstania Styczniowego 10 w Choroszczy, będą też nagrody od „Akademii Przyszłości” oraz coś od Horyzontów. Serdecznie dziękujemy sponsorom! 

Prace powinny być wykonane w formacie A4, dowolną techniką plastyczną np. kredka, pastele, farby plakatowe – oczywiście samodzielnie przez dzieci. Ich treścią oczywiście wakacyjne wspomnienia, ulubione miejsca, fajnie spędzony czas.

Prace w zaklejonej kopercie należy przynosić do sklepu ATD (ul. Powstania Styczniowego 10) do 15 września. Praca oraz koperta powinna być opisana: imię i nazwisko dziecka, klasa, szkoła, numer kontaktowy do rodzica. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci zamieszkałych na terenie gminy Choroszcz lub uczących się w placówkach na terenie Gminy Choroszcz.

Regulamin konursu TUTAJ.

 

Dodaj komentarz