Ho Cho! 1000 lajków!

W nocy z Niedzieli na Poniedziałek Wielkanocny zrobiliście nam Państwo miły prezent. Licznik polubień strony Horyzonty Choroszczy na Facebooku przekroczył liczbę 1000.

Wiedzieliśmy, że dobrze nam się razem pracuje na rzecz środowiska lokalnego, w końcu mieliśmy okazję robić to przez lata w M-GCKiS. Jak się okazało poza strukturami instytucji i tradycyjnym podziałem ról jest nam jeszcze lepiej. Nie potrzebujemy mieć poleceń, nasza praca to wynik motywacji wewnętrznej. Jednak nie spodziewaliśmy się, że tak szybko to docenicie! Najwyraźniej co jest szczere, autentyczne i powstaje w dobrym klimacie, tak jak Horyzonty Choroszczy jest zauważalne i było Państwu potrzebne. 

Widząc jak lawinowo wzrasta liczba wejść na stronę, lajków na FB i wysyłanych do nas wiadomości postanowiliśmy, że zaakcentujemy ten nasz pierwszy sukces, gdy tysięczna osoba polubi nasz profil na Facebooku. Wobec tego przygotowaliśmy dla Państwa filmik w którym nasz lider Wojtek Jastrzębski opowiada jak to się stało, że pojawiły się Horyzonty, nakreśla ideę, zaprasza do współpracy. Na ekranie widać horyzonty widziane z auta, którym Wojtek pokonuje trasę przez Choroszcz. 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie portalem, wszystkie uwagi i propozycje poruszenia tematów. Nieustannie zachęcamy do współtworzenia z nami Horyzontów – nowego źródła informacji wszystkich mieszkańców gminy Choroszcz. Pragniemy zapewnić, że nie tylko będziemy trzymać poziom, ale i rozwijać się dalej.

Jesteśmy grupą osób bez wyjątku związanych z Gminą Choroszcz od pokoleń. Pracujemy na rzecz Choroszczy i jej mieszkańców od lat, mamy wielkie doświadczenie animacji kultury i sportu, działań społecznych, administracji, prawa, budowania wizerunku, wiedzę z zakresu nowych technologii, ekologii, zarządzania i budowania mediów lokalnych, edukacji i sztuki. Mamy również wiele umiejętności miękkich popartych humanistycznymi studiami i szkoleniami i tzw. pracą nad sobą. Każdy z nas ma wykształcenie magisterskie lub inżynierskie i w większości po kilku kierunków studiów wyższych i podyplomowych. To nie oderwało nas od ziemi. Cenimy sobie prostotę, bezpośredniość i szczerość. Nie obca jest nam znajomość środowiska i wiedza o różnych zależnościach panujących w Choroszczy. 

Jesteśmy i dorośli i młodzi, otwarci na mądrze pojęty rozwój.

Też taki/taka jesteś 😉 Dołącz do nas. Dodaj komentarz