Fuzzy Summer – zajęcia letnie dla dzieci

Lato z Fuzzie Friends to bardzo ekskluzywna oferta dla rodziców i dzieci zaangażowanych w naukę, nie przyjmujemy dzieci na przechowalnię, nie proponujemy też wyjazdów, kulek i innych rzeczy, które są w ofercie innych zajęć wakacyjnych. 

Aczkolwiek zajęcia będą w bardzo ciekawej formie, o przemyślanej formule i kontencie nastawionym na komunikację. Można je też potraktować jako przygotowanie do nowego roku szkolnego, ponieważ poruszone zostaną zagadnienia, które pojawią się u nas na kursie i w szkole państwowej. Twoje dziecko będzie doskonale przygotowane, bo aby nauczyć się rozmawiać trzeba rozmawiać. 

Dzieci spędzą świetny czas po angielsku. 

Dla każdego dziecka będzie broszura z zagadnieniami, słownictwem na którym będzie pracować  w ciągu tygodnia, każdego dnia zostanie nagrany filmik dla Ciebie do wglądu. Każdy dzień będzie z innym Fuzzim tj. dzień Watsona – twoje dziecko będzie pytać WHAT? W dzień Werniego – twoje dziecko nauczy się szukać, odnajdywać i radzić sobie w terenie itd

Nie będzie zbędnych kserówek, które się pogubią – wszystko będzie w broszurze, ale to nie znaczy, że dzieci będą siedzieć w książkach… Zresztą znacie już trochę metodę Funtown i wiecie, że tak to u nas nie działa. Będzie dużo zajęć na świeżym powietrzu, gry terenowe a to wszystko w języku angielskim. 

Jest możliwość podziału na grupy wiekowe i dostosowanie programu dla 6 – latków

Przy zapisie do 31.05.2023 – rabat 50zł

Zapisy 575 232 700 lub przez formularz google Formularz zapisu na Lato z Fuzzy Friends – Formularze Google

Dodaj komentarz