Foto-Horyzonty na listopad

Miło nam poinformować, że naszym zdjęciem w tle na Facebook’u oraz na stronie internetowej w listopadzie będzie fotografia nadesłana przez Panią Annę Oksztulską – zdjęcie przedstawia betonową drogę w stronę Barszczewa/Niewodnicy w jesiennej scenerii. Bardzo dziękujemy za zdjęcie, a Was zapraszamy do kolejnej odsłony pod koniec miesiąca. 

Oprócz tego zdjęcia otrzymaliśmy wiele innych fotografii ale ta „zwycięska” najbardziej oddawała to co się dzieje aktualnie za naszymi oknami i była zrobiona „poziomo”.  


Zdjęcia Pani Ewy, Pańki i jaz:

 


Zdjęcie Pana Piotra (zrobione w czerwcu 2022), Pańki: 


Zdjęcie Dawida Dąbrowskiego „Kadr Emocji” (Pałac Branickich w jesiennej odsłonie):

Jesteśmy nową firmą w Choroszczy – „Kadr Emocji”, zajmujemy się fotografią oraz filmem. Aktualnie nasz czas pochłaniają głównie reportaże ślubne, ale świetnie odnajdujemy się też w innych realizacjach (spoty reklamowe, sesje, relacje z eventów, reportaże z Chrztu Świętego, filmowanie i fotografia dronem). Kadr Emocji tworzymy we dwójkę jako partnerzy w biznesie, a prywatnie jesteśmy parą. Jednym z naszych celów jest działanie lokalne w gminie Choroszcz, dopasowanie naszych usług na rzecz lokalnej społeczności oraz współpraca z tutejszymi przedsiębiorcami. Pozdrawiamy, Joanna i Dawid
 

STRONA KADRU EMOCJI NA PORTALU FACEBOOK TUTAJ

Dodaj komentarz