FOTO-HORYZONTY Choroszczy odsłona druga

Szanowni Państwo, 

fotograficy, fotografowie, fotografki, wielbiciele i wielbicielki pstrykania zdjęć, w tym widoków, pejzaży, horyzontów, a zwłaszcza horyzontów Choroszczy i jej okolic. 

Mamy dla Was fajną ofertę. Chcemy wypromować Was i Waszą pasję. Damy Wam możliwość prezentacji Waszych prac na naszej stronie i profilu FB. Działającym w branży zawodowo damy bezpłatną reklamę-zakładkę na naszej stronie z projektem graficznym gratis oraz artykuł sponsorowany, też bezpłatny. 

Dlaczego warto? 

  1. Mamy ogromne zasięgi i przeszło 1100 polubień na FB. Zrobiliśmy to w niecałe 2 miesiące. Liczba stale rośnie. 
  2. Działamy lokalnie, także jeśli zależy Ci na odbiorcach z Podlasia to właśnie do nich trafisz. 
  3. Zależy nam na estetyce naszej strony. Działamy w obszarze kultury, sztuki i projektowania. Cenimy talenty i chętnie pomożemy w szerszej promocji Waszych dzieł. 
  4. Będziesz miał/miała satysfakcję 😉 a to miłe uczucie. 
  5. Jeśli wkręci Cię poniższe zadanie i współpraca z nami, włączymy Cię do redakcji.
    Fajny punkt do Cv czy portfolio, prawda? 

Co miałbyś/abyś zrobić? 

Prześlij nam zdjęcie przedstawiające wybrany przez Ciebie horyzont Gminy Choroszcz w proporcjach 9:6, który wg Ciebie będzie dobrym „zdjęciem w tle” dla naszej facebookowej strony. Zamieścimy na nim napis „PORTAL SPOŁECZNO-KULTURALNY MIESZKAŃCÓW GMINY CHOROSZCZ”, a w opisie zdjęcia Twoje nazwisko i link do Twojej strony (jeśli ją masz). 

Chcemy by zdjęcia przedstawiały aktualną porę roku i stan obecny ew. obiektów na nich. 

Zdjęcia w tle Waszego autorstwa będziemy zmieniali raz w miesiącu, począwszy od 1 czerwca 2022 r. 

Zamieścimy w tle naszego facebooka fotografię autorstwa osoby która jako pierwsza prześle ją do nas. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru zdjęcia jeśli będzie ich więcej niż jedno lub jeśli będzie nie na temat, bardzo słabej jakości lub o treści nieodpowiedniej do publicznego publikowania. 

Zdjęcia pozostałych kolejnych osób zamieścimy w artykule na naszej stronie www i w poście na fb. Jako „Foto-Horyzonty miesiąca”.

Nasz akacja będzie aktualna do odwołania. Czekamy na wasze fotografie każdego ostatniego tygodnia miesiąca. Zmiany „foto w tle” będziemy przeprowadzać każdego pierwszego dnia miesiąca. 

Jak zgłosić zdjęcie? 

Wyślij je na adres:

redakcja@horyzontychoroszczy.pl wraz z opisem co zdjęcie przedstawia, notką o sobie, swoim zdjęciem, ew. treścią reklamy, linkami do swoich stron. Słowem wszystko co chcesz abyśmy zamieścili jako promocję twojej działalności. 

Do zobaczenia na horyzoncie – Twoim! 

Z poważaniem,

Redakcja HoCHo

Dodaj komentarz