FOTO-HORYZONTY Choroszczy. Lipiec.

Drugi miesiąc FOTO-HORYZONTÓW i waszych zdjęć z małą zmianą w regulaminie.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie akcją. Zdjęcia przekazały nam 3 osoby. Z których jedna – tak jak przewiduje regulamin – nadesłała fotografię na podany adres mailowy. Żeby ułatwić Państwu przekazywanie fotografii zdecydowaliśmy się dopuszczać do publikacji również zdjęcia zamieszczone w komentarzach pod facebookowym postem z ogłoszeniem o Foto-Horyzontach.

Jednakże w tym miesiącu publikujemy wg umowy – zdjęcie nadesłane na maila. Jest to fotografia Pana Pawła Zawadzkiego przestawiająca plac zabaw, dzieci i bujną zieleń przy ulicy Słowackiego w Choroszczy. Klimatem i uchwyconą pogodą pięknie wpisuje się w lipcowy, wakacyjny czas. Gratulujemy!

Pan Paweł podobnie jak miesiąc temu po prostu przesłał nam zdjęcie. Także nie publikujemy noty biograficznej. Zachęcamy jednak Państwa do tego byście nadsyłając zdjęcie napisali coś o sobie i o swojej pasji, podali linki do swoich portfolio. Być może jest to Wasza praca zarobkowa, a my możemy przyczynić się do promocji waszej działalności.

Poza dwoma zdjęciami Pana Pawła dostaliśmy też fotografie Pani Barbary Rutkowskiej i Piotra Walesiuka, ale jako załącznik w komentarzu do posta. Załączamy je w artykule poniżej.

Zachęcamy wszystkich do fotografowania Choroszczy i okolic. Zdjęcia mogą być nietypowe, zaskakujące, takie jak czujecie sami. Wysyłajcie je na adres redakcja@horyzontychoroszczy.pl lub w komentarzu pod postem o Foto-Horyzontach na FB. Możecie zacząć już dziś.

Kolejna zmiana zdjęcia w tle już 1 lipca.

Pod linkiem zasady i korzyści płynące z akcji > TU

fot. Paweł Zawadzki

fot. Paweł Zawadzki
fot. Barbara Rutkowska
fot. Piotr Walesiuk
fot. Piotr Walesiuk
fot. Piotr Walesiuk
fot. Piotr Walesiuk
fot. Piotr Walesiuk
fot. Piotr Walesiuk

Dodaj komentarz