FOTO-HORYZONTY Choroszczy – część piąta

Szanowni Państwo, 
fotograficy, fotografowie, fotografki, wielbiciele i wielbicielki pstrykania zdjęć, w tym widoków, pejzaży, horyzontów, a zwłaszcza horyzontów Choroszczy i jej okolic. 

Mamy dla Was fajną ofertę. Chcemy wypromować Was i Waszą pasję. Damy Wam możliwość prezentacji Waszych prac na naszej stronie i profilu FB. Działającym w branży zawodowo damy bezpłatną reklamę-zakładkę na naszej stronie z projektem graficznym gratis oraz artykuł sponsorowany, też bezpłatny. 

Dlaczego warto? 
  1. Mamy ogromne zasięgi i przeszło 1300 polubień na FB, a liczba stale rośnie. 
  2. Działamy lokalnie, także jeśli zależy Ci na odbiorcach z Podlasia to właśnie do nich trafisz. 
  3. Zależy nam na estetyce naszej strony. Działamy w obszarze kultury, sztuki i projektowania. Cenimy talenty i chętnie pomożemy w szerszej promocji Waszych dzieł. 
  4. Będziesz miał/miała satysfakcję 😉 a to miłe uczucie. 
  5. Jeśli wkręci Cię poniższe zadanie i współpraca z nami, włączymy Cię do redakcji.
    Fajny punkt do CV czy portfolio, prawda? 
Co miałbyś/abyś zrobić? 

Prześlij nam zdjęcie przedstawiające wybrany przez Ciebie horyzont Gminy Choroszcz w proporcjach 9:6, który wg Ciebie będzie dobrym „zdjęciem w tle” dla naszej facebookowej strony oraz strony intrentowej. Zamieścimy na nim napis „PORTAL SPOŁECZNO-KULTURALNY MIESZKAŃCÓW GMINY CHOROSZCZ”, a w opisie zdjęcia Twoje nazwisko i link do Twojej strony (jeśli ją masz). 

Chcemy by zdjęcia przedstawiały aktualną porę roku i stan obecny ew. obiektów na nich. 

Zdjęcia w tle Waszego autorstwa będziemy zmieniali raz w miesiącu, począwszy od 1 czerwca 2022 r. 

Wybrane zdjęcie zamieścimy w tle naszego facebooka oraz na stronie www. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru zdjęcia jeśli będzie ich więcej niż jedno lub jeśli będzie nie na temat, bardzo słabej jakości lub o treści nieodpowiedniej do publicznego publikowania. 

Zdjęcia pozostałych kolejnych osób zamieścimy w artykule na naszej stronie www i w poście na fb. Jako „Foto-Horyzonty miesiąca”.

Nasz akacja będzie aktualna do odwołania. Czekamy na wasze fotografie każdego ostatniego tygodnia miesiąca. Zmiany „foto w tle” będziemy przeprowadzać każdego pierwszego dnia miesiąca. 

Jak zgłosić zdjęcie? 

Wyślij je na adres: redakcja@horyzontychoroszczy.pl lub na naszego Horyzontowego Messengera na FB wraz z opisem co zdjęcie przedstawia, notką o sobie, swoim zdjęciem, ew. treścią reklamy, linkami do swoich stron. Słowem wszystko co chcesz abyśmy zamieścili jako promocję twojej działalności. Możesz też wysłać tylko zdjęcie.

Do zobaczenia na horyzoncie – Twoim! 

Z poważaniem,

Redakcja HoCHo

Dodaj komentarz