FOTO-HORYZONTY Choroszczy – część dwunasta

Hej, fotograficy, fotografowie, fotografki, wielbiciele i wielbicielki pstrykania zdjęć, w tym widoków, pejzaży, horyzontów, a zwłaszcza horyzontów Choroszczy i jej okolic. 

Mamy dla Was fajne zadanie. Już po raz dwunasty zapraszamy Was do nadsyłania swoich zdjęć naszej pięknej gminy Choroszcz, miejsc znanych lub kadrów tych nieoczywistych. Jedno wybrane przez nas zdjęcie będzie naszą grafiką wyróżniającą na maj (na stronie www oraz na FB) z dodaniem tekstu „Portal społeczno-kulturalny mieszkańców Gminy Choroszcz”. Ważne aby zdjęcie było aktualne i przedstawiało aktualną porę roku, dzięki temu nasze zdjęcie w tle będzie nawiązywało do tego się dzieje „za oknem”.

Jak zgłosić zdjęcie? 

Zrób zdjęcie (w orientacji poziomej) i wyślij je na adres: redakcja@horyzontychoroszczy.pl wraz z opisem co zdjęcie przedstawia (wymagane), notką o sobie, swoim zdjęciem, linkami do swoich stron (opcjonalnie). Czekamy na Wasze fotografie do 30 kwietnia, zmienimy je 1 maja.  

Autor zwycięskiej fotografii otrzyma FOTO-HORYZONTOWY KUBEK ze swoim zdjęciem! Nikt nie będzie miał identycznego! A kubek oczywiście przedstawiciele naszej redakcji dostarczą Ci osobiście 🙂

Dlaczego warto? 
  1. Mamy ogromne zasięgi i przeszło 1500 polubień na FB, a liczba stale rośnie. 
  2. Działamy lokalnie, także jeśli zależy Ci na odbiorcach z Podlasia to właśnie do nich trafisz. 
  3. Zależy nam na estetyce naszej strony. Działamy w obszarze kultury, sztuki i projektowania. Cenimy talenty i chętnie pomożemy w szerszej promocji Waszych dzieł. 
  4. Będziesz miał/miała satysfakcję 😉 a to miłe uczucie. 
  5. Jeśli wkręci Cię poniższe zadanie i współpraca z nami, włączymy Cię do redakcji.
    Fajny punkt do CV czy portfolio, prawda? 

Wybrane zdjęcie zamieścimy w tle naszego facebooka oraz na stronie www. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru zdjęcia jeśli będzie ich więcej niż jedno lub jeśli będzie nie na temat, bardzo słabej jakości lub o treści nieodpowiedniej do publicznego publikowania. 

Zdjęcia pozostałych kolejnych osób zamieścimy w artykule na naszej stronie www jako „Foto-Horyzonty miesiąca”.

Do zobaczenia na horyzoncie – Twoim!
Redakcja HoCHo

Dodaj komentarz