Flora – wystawa fotografii Magdaleny Właszek

Miejski Ośrodek Animacji Kultury zaprasza na wystawę fotografii Magdaleny Właszek pt. „FLORA”. Wernisaż odbędzie się 31 maja o godzinie 19:00 w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie.

Cykl „FLORA” powstał podczas ogrodowych, leśnych czy łąkowych wędrówek i skłania widza do skupienia się na detalu. Na wystawie zaprezentowanych zostanie 20 wielobarwnych fotografii przedstawiających piękno natury, które na co dzień zwykle jest niedostrzegane gołym okiem.

Magdalena Właszek fotografią zajmuje się od ponad dekady, jej zdjęcia ukazują osobisty stosunek do przyrody, jak i skłonność do zagłębiania się w piękno otaczającego ją świata. Autorka poszukuje sposobów na wyrażenie siebie eksperymentując z właściwościami optycznymi różnych obiektywów a także z kolorami w procesie postprodukcji zdjęcia.

Prezentowała swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest laureatką wielu wyróżnień w konkursach fotograficznych a także nagrody artystycznej Burmistrza Wasilkowa 2022. Od 2020 roku członkini Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Polskich Fotografów Przyrody, a od 2016 roku współprowadzi grupę Krajobraźnia. Zdjęcia można podziwiać również na stronie Magdalena Właszek

Wystawę będzie można oglądać od 31 maja do 30 czerwca 2023 roku w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie w godzinach pracy ośrodka.

mat. org.

Dodaj komentarz