Festyn charytatywny

W niedzielę 8 maja Fundacja Rodziny Czarneckich organizuje festyn charytatywny na rzecz Julii, Laury i Eryka, który odbędzie się w Białymstoku na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku. Rozpocznie się on o godzinie 13:00

Julia jest z Białegostoku, Eryk z Radziłowa, a Laura (na zdjęciu w środku) jest z naszej Choroszczy – o niej więcej poniżej. 

Nie może was tam zabraknąć-  dla każdego będzie coś superowego:
– dmuchańce
animacje
– żywe maskotki
stoiska z swojskim jedzeniem
ciasta, grill na świeżym powietrzu
kiermasz książek

Piękna pogoda się zapowiada więc przybywajcie!
 

Cześć, mam na imię Laura. Urodziłam się 25 września 2020 roku w 28. tygodniu ciąży – to aż trzy miesiące za wcześnie. Ważyłam tylko 760 gramów i miałam 34 cm długości. 

Narobiłam dużo strachu moim rodzicom, ale dzięki ich walce i miłości jestem teraz z nimi. Konsekwencją mojego zbyt wczesnego przyjścia na świat jest niedotlenienie mózgu. Przez to choruję na mózgowe porażenie dziecięce(MPD). Chciałabym prawidłowo się rozwijać i mieć możliwość chodzenia na własnych nóżkach. Uwierzcie mi: jestem bardzo dzielna – codzienną rehabilitacją walczę o lepszą przyszłość. Aktualnie nie potrafię siedzieć, raczkować ani chodzić. 

Potrzebuję jednak waszej pomocy, aby dalej walczyć o swoją przyszłość. Jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, to moi rodzice opowiedzą moją historię. Więcej na stronie zrzutka.pl i tam także można wspomóc Laurę. 

Dodaj komentarz