Dziewczęta poznały rywalki na finałach Pucharu Tymbarku w Warszawie

Jak dobrze wiecie reprezentacje dziewczęce Szkoły Podstawowej w Choroszczy złożone z dziewcząt trenujących w klubie Lambada Choroszcz były najlepsze w turnieju powiatowym, następnie trzy drużyny drużyny w kategoriach U-8, U-10 i U-12 były najlepsze na finałach wojewódzkich! Niebawem dwie najstarsze drużyny jadą do Warszawy na finały ogólnopolskie turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, które odbędą się w dniach 13-16 czerwca. 

O finałach powiatowych pisaliśmy TUTAJ, a o finałach wojewódzkich TUTAJ i TUTAJ.

Z kim w Warszawskich finałach zmierzą się dziewczęta popularnie nazywane w Choroszczy „LAMBADA GIRLS”? Losowanie odbyło się 29 maja i można je było oglądać online na stronie „Piłka dla Wszystkich„. 

Starsza drużyna U-12 zmierzy się w grupie J z: SP Komorów (mazowieckie), SP Przodkowo (pomorskie) i SP Bystrzejowice Pierwsze (lubelskie). 

Młodsza drużyna U-10 zagra w grupie B z: SP Zwierzewo (warmińsko-mazurskie), SP Popielów (opolskie) i SP Nadarzyn (mazowieckie). 

Oprócz dwóch drużyn z Choroszczy województwo podlaskie na ogólnopolskich finałach będą reprezentować drużyny chłopców: SP nr 10 Suwałki (U-10) i ZSP nr 2 Białystok (U-12). Jak fajnie, że Choroszcz jest w takim gronie. 

Dziewczęta – Choroszcz jest z Was dumna! Trzymamy kciuki na finałach. Powodzenia SP Choroszcz! Powodzenia Lambada Girls! 

Dodaj komentarz