Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Dnia 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, składamy serdeczne życzenia naszym Bibliotekarkom z Choroszczy oraz wszystkim Bibliotekarzom i Bibliotekarkom. Dzięki ich nieocenionej pracy czytelnicy mają dostęp do literatury oraz licznych wydarzeń kulturalnych. . Wszystkiego najlepszego dla Was, drogie Bibliotekarki i Bibliotekarze! Życzymy wytrwałości w codziennej pracy i siły do pokonywania wszelkich trudności.

Pragniemy podkreślić, że wasza praca jest niezwykle cenna i potrzebna, dlatego cieszymy się, że jesteście z nami. Dla wszystkich czytelników Biblioteki Publicznej w Choroszczy życzymy wielu niezapomnianych wrażeń i chwil spędzonych z książką w ręku.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z bogatej oferty Biblioteki Publicznej w Choroszczy. Więcej informacji na temat jej działalności znajdziecie na stronie internetowej placówki (tutaj).

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzony od 1985 roku. Tego dnia w wielu bibliotekach zaczyna się Tydzień Bibliotek! Nie inaczej jest w Choroszczy, gdzie tydzień zaczęto już wczoraj. Szczegółowy program tutaj.

Dodaj komentarz