Drugie wiosenne zwycięstwo Narwi Choroszcz

W drugiej wiosennej kolejce seniorzy Narwi Choroszcz na boisku w Choroszczy gościli drużynę Jasiona Jasionówka, z którym w pierwszej rundzie przegrali 1-2.

Tym razem wynik był odwrotny i to Narew wygrała 2-1 ale zwycięstwo nie przyszło łatwo. Wynik otworzył już w 4 minucie Łukasz Wirżyński dając prowadzenie Narwi ale Jasion doprowadził do remisu w 8 minucie po golu z rzutu karnego. Niewiele później był kolejny rzut karny ale niewykorzystany przez piłkarza Jasionówki. Ponadto od 33 minuty Narew grała w osłabieniu po czerwonej kartce. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, a bramkę jak się okazało na wagę zwycięstwa zdobył w 59 minucie z rzutu karnego Kamil Żyliński. W końcówce była jeszcze druga czerwona kartka dla zawodnika Narwi ale wynik się już nie zmienił. 

Wyniki drużyn znajdujących się przed Narwią ułożyły się po myśli zawodników z Choroszczy. Zarówno Polonia Raczki, jak i liderująca Warmia II Grajewo przegrały swoje mecze i Narew awansowała na II miejsce w tabeli. 

Kolejny mecz piłkarze Narwi zagrają w niedzielę 28 kwietnia o godzinie 14:00 na wyjeździe z Grabem Janówka. Rywale zajmują ostatnie, 10 miejsce w ligowej tabeli.

Skład z meczu z Jasionem Jasionówka TUTAJ.
Tabela TUTAJ.

Wiosenne mecze seniorów Narwi Choroszcz:

13 kwietnia Polonia Rączki 2-1 (wyjazd)
20 kwietnia Jasion Jasionówka 2-1 (dom)
28 kwietnia 14:00 Grab Janówka (wyjazd)
4 maja 14:00 Orzeł II Kolno (wyjazd)
12 maja 17:00 Jastrząb Knyszyn (dom)
18 maja 16:00 Verta Suwałki (wyjazd)
26 maja 14:00 ŁKS II Łomża (dom)
2 czerwca 14:00 Wissa II Szczuczyn (wyjazd)
9 czerwca 14:00 Warmia II Grajewo (dom)

 

fot. Narew Choroszcz

Dodaj komentarz