Druga porażka Narwi Choroszcz w A-klasie

Drużyna seniorów Narwi Choroszcz rozegrała drugi mecz podlaskiej A-klasy. Po porażce w pierwszej kolejce z Polonią Raczki zawodnicy trenera Marcina Strzelińskiego udali się do Jasionówki na mecz 2 kolejki z miejscowym Jasionem.

Trenerem drużyny rywali jest Karol Jakubowski – doskonale znany z prowadzenia kiedyś grup dziecięcych Narwi. Spotkanie idealnie rozpoczęła Narew po golu w 3 minucie Grzegorza Pieczywka i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron dwie bramki zdobył 47-letni zawodnik Jasiona Leszek Zawadzki (57 i 71 min), a całe spotkanie w Jasionie rozegrał choroszczanin Kamil Kołodko. Narwi nie udało się zdobyć choćby bramki wyrównującej i druga porażka stała się faktem. 

Skład: Rafał Dołęgowski – Dawid Aneszko (’46 Mateusz Łupiński), Michał Bietkał, Rafał Lenczewski (k) (’75 Wojciech Brzeziński), Adrian Mikiewicz, Grzegorz Pieczywek (1 br), Damian Polowczyk (’60 Rafał Żero), Bartłomiej Silwonik, Tomasz Szestowicki (’50 Kamil Żyliński), Arkadiusz Szymborski, Łukasz Wirżyński

Tabela: TUTAJ

fot. Narew Choroszcz


ZOSTAŃ AMBASADOREM KATEGORII „SPORT”
SZCZEGÓŁY TUTAJ

2 komentarze do “Druga porażka Narwi Choroszcz w A-klasie”

Dodaj komentarz