Drogi Krzyżowe ulicami gminy Choroszcz

W choroszczańskiej Parafii pw. Jana Chrzcielna i Szczepana Męczennika tradycją stało się, że w niedzielę palmową odbywa się Plenerowa Droga Krzyżowa. W tym roku odbędzie się ona 10 kwietnia w Jeronikach. Rozpoczęcie Parafialnej Plenerowej Drogi Krzyżowej odbędzie się o godzinie 15:00. Samochody należy zostawić na specjalnie przygotowanych parkingach wyznaczonych przez mieszkańców.

W Parafii pw. św Józefa w Złotorii Plenerowa Droga Krzyżowa odbędzie się 8 kwietnia (piątek). Początek Drogi Krzyżowej będzie miał miejsce przy Szkole Podstawowej, zaś jej zakończenie nastąpi w kościele. Rozpoczęcie o godzinie 18:00.

Mieszkańcy gminy Choroszcz należący do Parafii pw. św Antoniego w Niewodnicy Kościelnej mogą wziąć udział w Plenerowej Drodze Krzyżowej w niedzielę palmową. Początek o godzinie 15:00 przy kościele. Mieszkańcy gminy należący do Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Białymstoku zapraszani są do wzięcia udziału w białostockiej Miejskiej Drodze Krzyżowej. Odbędzie się ona 8 kwietnia o godzinie 19:00. Trasa wiedzie spod Katedry do kościoła św. Rocha.

 

Dodaj komentarz