Droga w Barszczewie „przystrzyżona”

Na początku miesiąca pisaliśmy o problemie rolników z Barszczewa, którzy mają problem z przejazdem ciągnikiem wraz z przyczepą i np. belami siana lub innymi sprzętami, które wykorzystują podczas prac polowych przez gminną drogę oznaczoną działką nr 311. 

Od dawna zgłaszali w Urzędzie Miejskim w Choroszczy potrzebę poprawy funkcjonalności tej drogi poprzez przycięcie drzew i krzaków w świetle drogi, które utrudniają przejazd ale nie było żadnej reakcji, poprosili więc o opisanie problemu na naszych łamach – temat przekazaliśmy również do Urzędu Miejskiego. 

Niebawem po naszej publikacji doczekali się częściowego rozwiązania problemu – jedna strona drogi została „przystrzyżona”, światło przejazdu jest już dużo większe i czekają jeszcze na drugą stronę – po rozmowach z firmą wykonującą prace dowiedzieli się, że też to niebawem jest w planach. 

Za naszym pośrednictwem chcą podziękować za szybkie zajęcie się tą sprawą. Dzięki temu będą mogli tegoroczny sezon polowy dokończyć w bardziej komfortowych warunkach, a przycięcie krzaków rozwiąże także problem w kolejnym roku. 

 

Zdjęcia „przed”

Zdjęcia „po”

Dodaj komentarz