Dobry Czas. na plener malarski!

Pracownia Artystyczna Dobry Czas. prowadzona przez choroszczańską artystkę, graficzkę i pedagożkę Monikę Tekielską-Chmielewską zaprasza chętnych od 12 r. ż. w najbliższą sobotę i w niedzielę (7-8 października) na bezpłatny plener malarski!

Uczestnicy i uczestniczki w sobotę będzą malować akrylem/olejem na płótnie pejzaż w naturze, a w niedzielę architekturę techniką akwareli.

W sobotę początek pleneru odbędzie się o godzinie 14:00 i potrwa do 17:00. Miejsce spotkania to skraj lasu na końcu ulicy Kościuszki w Choroszczy, zaraz za znakiem Jeroniki.

W niedzielę plener odbędzie się na Rynku 11 Listopada. Początek o godzinie 16.00, zakończenie o godzinie 18:00/ i malujemy do 18.00. Godziny pleneru nie są przypadkowe. Właśnie w wtedy jest najlepsze, ciepłe światło.

Organizatorka zapewnia sztalugi, podobrazia, farby, pędzle i wszystko co potrzebne do malowania. W sobotę można wziąć ze sobą kocyk lub turystyczny stołeczek jeśli ktoś go potrzebuje.

W przypadku złej pogody (jeśli będzie zimno, poniżej 15 °C, lub wietrznie albo deszczowo, plener odbędzie się pracowni, która mieści się w piwnic w bloku przy ul. Słowackiego 2).

By wziąć udział w plenerze należy zapisać się telefonicznie na obydwa lub jeden dzień. Zapisy pod numerem telefony 698214420.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Pracowni Artystycznej Dobry Czas. (link tutaj).

Dodaj komentarz