Chodnikowy problem w Żółtkach

Podczas jednej z ulew, 5 lat temu został uszkodzony chodnik w Żółtkach. Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali do Urzędu Miejskiego w Choroszczy potrzebę naprawy chodnika ale niestety bez efektów. 

W miejscu uszkodzenia jest obniżony krawężnik, który ma za zadanie odprowadzać nadmiar wody z drogi podczas opadów deszczu. Umieszony jest jednak w takim miejscu, w którym nie ma spadku. Podczas ulewy 5 lat temu wymyło część płytek i od tego czasu jest utrudnione przejście, szczególnie spacerowiczom np. z wózkami dla dzieci. 

Dziękujemy za zaufanie i zgłoszenie nam tego tematu. Oczywiście oprócz publikacji przesyłamy sprawę do Urzędu Miejskiego w Choroszczy i mamy nadzieję, że ten problem, którego nie udało się naprawić w ostatnich latach znajdzie szczęśliwe zakończenie. Kawałek chodnika nie jest przecież duży, koszt naprawy pewnie też jest niewielki, a znacznie zwiększy bezpieczeństwo oraz komfort mieszkańców. Pozostałym częściom chodników również przydałoby się delikatne odświeżenie ponieważ na niektórych fragmentach są mocno zarośnięte. 

Dodaj komentarz