„Bez mięsa” – o dziennikarstwie Iza Hukałowicz – była Redaktorka Naczelna Gazety w Choroszczy

„Bez Mięsa” to podcast, w którym Iza i Jakub opowiadają o tym, co ich zainteresowało w rozrywce, kulturze, mediach i życiu społecznym. Iza, to Izolda Hukałowicz, mieszkanka Choroszczy oraz była Redaktorka Naczelna Gazety w Choroszczy. To ona wprowadziła choroszczańskie pismo w erę cyfrową zakładając serwis internetowy gazeta.choroszcz.pl, który działa do dziś.

Iza Hukoławicz to dziennikarka, która pierwsze kroki stawiała w Gazecie w Choroszczy, prowadząc papierowe i internetowe wydanie. Pracowała w Kurierze Porannym i Gazecie Współczesnej jako dziennikarz medyczny oraz wydawca serwisów internetowych. Krótko związana z Eską oraz Spider’s Web jako wydawca. Obecnie pracuje jako redaktor SEO w Upday.

W najnowszym odcinku podcastu, który działa też jako videoblog Iza Hukałowicz opowiada o swojej drodze dziennikarskiej, która zaczęła się od choroszczańskiej gazety i zawiodła ją do ogólnopolskiego serwisu informacyjnego. Zapraszamy Was do posłuchania tej historii oraz innych audycji „Bez Mięsa”.

O dziennikarstwie:

Zapraszamy do innych audycji i śledzenia mediów „Bez Mięsa”

Podcasty „Bez mięsa”

Kanał na Youtube

Facebook

Instagram

na podst. Bez Mięsa, fot. Bez Mięsa (https://www.facebook.com/bezmiesapodcast)

1 komentarz do “„Bez mięsa” – o dziennikarstwie Iza Hukałowicz – była Redaktorka Naczelna Gazety w Choroszczy”

Dodaj komentarz