Angielski w Choroszczy? Tylko Ready Steady English

To my! – Ready Steady English – nasza siedziba mieści się w Choroszczy przy ul. Powstania Styczniowego 10  i niebawem zaczynamy trzeci rok szkolny z Wami.
 
Co roku wprowadzamy coś nowego i wprowadzamy się na coraz wyższy poziom jako placówka edukacyjna.
 
Swoją działalność zaczęliśmy jesienią 2020 roku – w samym środku pandemii COVID 19 – cały czas działając stacjonarnie.
 
Rok później przeprowadziliśmy się na I piętro budynku, gdzie mamy w tej chwili 130 m2 powierzchni, podwoiliśmy liczbę naszych kursantów. Zakupiliśmy najnowocześniejszą, dedykowaną w 100% dla dzieci urodzonych w XXI wieku metodę nauczania języka angielskiego Funtown oraz jej siostrzaną – dedykowaną dzieciom w wieku 3-6 lat – Funtown Junior. Jesteśmy ich Akredytowanym Centrum. 

W tym roku szkolnym do naszego ReadyTeam’u dołączył Native Speaker – Mark. Cały czas się rozwijamy i ciężko pracujemy, aby dobra znajomość języka angielskiego nie była tylko domeną wielkich miast – gdzie Twoje dziecko będzie tylko 'numerkiem’ wśród setek kursantów. 
 
Kilka słów o Metodzie
 
Witaj w Funtown – miasteczku, które rośnie razem z dziećmi!

Jak wyglądają zajęcia? 

Podczas każdych zajęć dzieci opanowują nowe słówka i zwroty, by za chwilę zagrać w grę, której akcja dzieje się w malowniczym miasteczku Funtown! To unikalne rozwiązanie pozwala wykorzystać od razu nowe umiejętności w praktyce! Dzięki Funtown dzieci widzą sens nauki i swój postęp! Podczas kolejnych zajęć pojawiają się nowe plansze, a miasteczko zaczyna się rozrastać! 7 i 8-latki rozpoczną swoją przygodę budując przedmieścia Funville, 9 i 10-latki stworzą żywe uliczki Funtown, a starsi wielką metropolię – Funcity! 

W ten prosty sposób Funtown uczy dzieci, że nauka języka ma znaczenie dla ich przyszłości i przekłada się w życiu m.in. na rozwój kariery. 

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową…. Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają „next level”! 

Justyna Kropiewnicka

Dodaj komentarz