Minął rok 2022, w którym wspólnie tworzyliśmy Społeczno-Kulturalny Portal Mieszkańców Gminy Choroszcz. Gdy go zakładaliśmy, w nie wielkiej grupce osób, chcieliśmy by posiadał on cechy, których brakuje w innych lokalnych serwisach informacyjnych.

Horyzonty to przede wszystkim miało być miejsce, z którym każdy może współpracować, będą publikowane informacje ważne dla mieszkańców naszej gminy, zespół redakcyjny to żywi ludzie, którzy podpisują się pod tym co napisali. Że będzie to niezależny portal, w którym będzie można opisywać prawdę o sprawach dotyczących mieszkanek i mieszkańców naszej gminy. Portal, który będzie działał w interesie mieszkańców. Mamy nadzieję, że ten plan udaje nam się realizować jak najlepiej. Portal jest tworzymy społecznie przez redakcję plus osoby, z nami współpracujące. Za działalność w Horyzontach nikt nie otrzymuje ani złotówki. Działamy od 1 kwietnia 2022 roku.

Rok 2022 Horyzontów w liczbach:

648 opublikowanych artykułów.

8 miesięcy, 275 dni, 6600 godzin działania portalu.

1300 lubiących nasz profil na FB.

1500 obserwujących nasz profil FB.

6 akcji społecznych.

Niezliczona ilość satysfakcji, z tego co wspólnie zrobiliśmy.

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do tworzenia Horyzontów, redaktorom społecznym, osobom i przedsiębiorcom wspierającym nasze akcje społeczne. Tym, którzy robią to oficjalnie, oraz tym chcących pozostać anonimowymi. Dziękujemy innym mediom z regionu i Polski, które wspierają nas w działaniu często udzielając dobrych rad. Dziękujemy Wam szczególnie Czytelnicy, którzy tworzycie społeczność Horyzontów Choroszczy. To dzięki Wam mamy energię, siłę i motywację do kontynuowania tej pracy. Zapraszamy Was do współtworzenia Horyzontów.

Redakcja

Horyzonty Choroszczy to portal stworzony przez osoby, które pragną działać na rzecz Choroszczy. Horyzonty Choroszczy to portal, gdzie znajdzie się miejsce dla każdego. Portal oparty o dziennikarstwo społeczne mieszkańców. Portal, w którym będą poruszane sprawy ważne dla wszystkich bez wyjątku. Portal który buduje świadomość obywatelską i pozwala mieszkańcom na jak najlepszy dostęp do informacji dotyczących ich domu jakim jest gmina Choroszcz.

Zachęcamy wszystkich do współtworzenia portalu w roli np. redaktora czy fotografa. Wszystkim wystarczy miejsca…

Dodaj komentarz